Nabízíme

Kuchyňské linky

Kuchyňské linky jsou stěžejním prvkem Vaší kuchyně, která by měla sloužit mnoho let. Realizace začíná přesným zaměření a následným návrhem ve špičkovém 3D programu, následně se zákazníkem vybereme nejvhodnější materiál a kování. Nábytek je zpracován moderními technologickými postupy a je vyroben na moderních dřevoobráběcích strojích, kde klademe důraz na vysokou kvalitu výrobního zpracování a dokonalost provedení. Při výrobě kuchyňských linek dbáme na kvalitu materiálů. Do kuchyňských linek dodáváme také spotřebiče všech světových značek

Skříně

Patří mezi elegantní řešení úložného prostoru ve Vašem bytě či kanceláři, umožňují velkou variabilitu úložného prostoru. Jedná se o vestavěné skříně, šatny, předsíňové stěny, ale i skříňky do Vaší koupelny. Samozřejmostí je přesné zaměření u zákazníka a konzultace daného řešení. Široká paleta materiálů dodá skříním klasický nebo moderní vzhled. Vestavěné skříně na míru dodáváme s posuvnými, skládacími popřípadě otvíravými dveřmi.

Obývací pokoje

Obývací pokoj je místností, která nejvíce reprezentuje Váš dům vůči okolí, neboť právě zde přijímáte většinu návštěv. Nábytek do obývacích pokojů lze pojat jak minimalisticky, tak i maximalisticky. To záleží vždy a právě na zákazníkovi. Samozřejmostí, tak jako i u našich ostatních produktů, je realistický 3D návrh. U obývacích pokojů dbáme jak na estetickou stránku, tak na funkční. Snažíme se tedy, aby kabely od elektrických přístrojů byly dokonale skryty před lidským zrakem a zbytečně neobtěžovaly okolí.

Výroba valašského dřevěného šindele

Valašský šindel se vyrábí obvykle v délce 40-60 cm, šířce 8-14 cm a tloušťce 2-2,5 cm, na jedné straně má drážku a druhá je zúžená do tzv. pera, které se zasouvá do drážky vedlejšího šindele. K jeho výrobě se používá smrkové, výjimečně modřínové dřevo.  Je vhodný jak na střechy, tak na obklad stěny, kde zajistí velmi účinnou ochranu před silným větrem a bočním deštěm. Šindele vyrábíme štípáním smrkových klátů (štípaný šindel má delší životnost než řezaný). Následuje vytvoření pera a drážky frézováním. Hotový šindel se nechá vyschnout a naimpregnuje se. Po pokládce ještě dochází k jejich napuštění horkou lněnou fermeží, která je šetrná k životnímu prostředí.

Interiérové dveře

Potřebujete do vašeho domu či bytu interiérové dveře. Nábytek Zicha spolupracuje s PM DOORS, která se zabývá dodávkou a montáží intriérových dveří.

3D návrhy

 

Dále vyrábíme dětské pokoje, zahradní nábytek, dřevěné nášlapy a mnoho dalších výrobků, mnohé z nich si můžete prohlédnout v sekci reference